Kniha návštěv

vřele doporučuji

Karin 21.08.2014
Pan Ondrášek mi několikrát za výrazně krátkou dobu a velmi kvalitně sestavil a nainstaloval několik kusů regálů, pomohl s různými domácími opravami i provedl drobné instalace v bytě. Vím jistě, že služby pana Ondráška ještě určitě využiji:-) Vřele doporučuji, kvalita, rychlost a spolehlivost = nízká cena.
Děkuji ještě jednou Karin

Re: vřele doporučuji

Broněk 23.01.2019
Se službami Rosti jsem spokojen v maximální míře i moje manželka.

Pochvala a spokojenost

Zdenka 31.07.2014
Touto cestou bych ještě jednou chtěla vyjádřit poděkování firmě pana Ondráška. Se všemi výrobky, které jsem si nechala vyrobit jsem byla naprosto spokojená. Byly dodrženy všechny termíny, cenová kalkulace, práce byly provedeny kvalitně. Velice si cením profesionálního přístupu a seriózního jednání. Firmu pana Ondráška velice chválím a všem zájemcům ji mohu vřele doporučit.
S pozdravem Zdenka.

SPOKOJENOST

Marcela Svobodová 13.03.2013
Firmu pana Ondráška znám několik let.Zhotovoval mi vestavěné skříně ,montoval nábytek,dělal různé úpravy jak v mé firmě,tak doma.Veškerá práce byla provedena precizně,termíny dodrženy,žádné závady a k tomu bezkonkurenční ceny a skvělé chování.V současné době plánuji rekonstrukci kuchyně v atypickém prostoru. Spolehněte se,budete spokojeni !!!!!!!!!
Marcela Svobodová

Práce na 1*

Hanzálek 03.03.2013
Firma pana Ondráška nám vyráběla celou kuchyni do nestandartního prostoru se zvláštními požadavky. Výsledek je vynikající, termín i s montáží bez závad. Takže kvalita + termín + cena jsou bezkonkurenčni. Vřele doporučuji všem těm, co chtějí být maximálně spokojeni.
Děkuji, Hanzálek

Pochvala

Renča 08.01.2013
S firmou pana Ondráška jsem nadmíru spokojena.Nechala jsem si vyrobit část kuch. linky,která je s původním dílem v naprosté harmonii a kdo to neví,nepozná že jeden díl je koupený jinde.Toto skvělé truhlářství mi ještě vyrobilo pár komod a stolek pod šicí stroj a věřte,že je to práce odvedená na jedničku.Truhlářství pana Ondřáška mohu jen vřele doporučit.Kvalitní práce,termín i cena nemají konkurenta.
S pozdravem Renča

Pochvala

Marcela 07.01.2013
S firmou pana Ondráška jsem nadmíru spokojena. Nechali jsme si vyrobit kuchyňskou linku a to nemalou. Vše funguje tak jak má, termíny byly dodrženy na 100%, jednání rychlé a spolehlivé, cena dle dohody. Několikrát jsme využili i dobrých rad a připomínek. V krásné kuchyni je radost vařit, takže jsem v ní nyní velice často ke spokojenosti celé rodiny :-)
Všem velice doporučujeme a firmě ještě jednou díky.

reference

ruční mytí a čištění aut 22.12.2012
Od pana Ondráška si naše firma nechala postavit box na čištění vozů(zhotoven z trámů a OSB desek) a několik regálů.Rychlost postavení,kvalita a výsledná cena naprosto parádní. Můžeme velice doporučit a těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem Neklapil

spokojenost

Věra 15.12.2012
S prací pana Ondráška jsme byli velice spokojeni. Práce proběhla velire rychle a kvalitně. Cenová kalkulace dodržena. Můžeme vřele doporučit.
Děkujeme za krásný nábytek

S pozdravem
Věra

Práce na 1*

Renata 18.02.2012
Při řešení mé zakázky jsem se setkala s profesionálním jednáním a smyslem pro detail. Samotná montáž proběhla ve velice krátké době od objednání, všechny mé požadavky byly splněny, domluvené termíny a kalkulace ceny dodrženy.
Pokud zvolíte toto truhlářství, uděláte výbornou volbu.
Děkuji za krásný nábytek.

S přátelským pozdravem Renata
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek